У Тернополі обрали кращого співака караоке

Автор:     Опубліковано: 20 Березня 2017 о 19:30    671 переглядів

У розважальному комплексі «Максим» відбувся перший відбірковий етап пісенного конкурсу «Караоке без кордонів». Загалом, змагання між любителями співу тут проводять третій рік поспіль. Цього разу за перемогу боролися 9 учасників.

СЕРГІЙ ФАЛЕНДИШ, арт-менеджер РК «Максим»:

«Хочеться замітити, що цього року ми вирішили з організаторами цього конкурсу його трішки зробити масштабнішим. Він відтепер уже західноукраїнський пісенний конкурс. До прикладу, цього разу у нас буде дівчина зі Львова. Минулого разу в нас переміг, до речі, мужчина з Луцька. Тобто, масштаби вже збільшуються, не лише географія цього конкурсу є Тернопіль».   

У першому етапі конкурсу учасники виконували пісню на вибір. Шестеро, які пройшли у наступний, співали пісні українських виконавців. Оцінювало виступи конкурсантів зіркове журі.

АНДРІЙ ПІДЛУЖНИЙ, голова журі:

«Ми спробуємо, все ж таки, зробити, дати життя нашому переможцю, дати життя в прямому у переносному сенсі, в музичному, що вони будуть мати можливість або записати, відповідно, кліп, або мати якесь, справді, промо хоча би на рівні наших місцевих каналів».      

У підсумку, в суперфінал пройшли двоє учасників. Переможцем журі визнало тернополянина Павла Тютюнника. В якості подарунка він отримав путівку у Прагу. Хлопець розповідає, вокалом займається з дитинства, про що не шкодує.

ПАВЛО ТЮТЮННИК, переможець етапу:

«Співайте, знаєте. Тому що, на жаль, зараз така ситуація складна в країні, і наша, як то кажуть, пісня і те, що ми робимо, те, що ми любимо, допомагає нам забути хоча б на тих 3-4 хвилини про те, яке, можливо, в когось складне життя, можливо, комусь важко, і просто заспівати душею. Всім дуже сильно дякую. До зустрічі!».  

Загалом таких етапів повинно відбутися чотири. Наступний мають намір провести вже у травні. Натомість суперфінал, попередньо, відбудеться восени у драмтеатрі. До речі, взяти участь у ньому зможуть і ті конкурсанти, які не пройдуть у відбіркових етапах. Для цього відео з виступом учасника має здобути достатню підтримку в Інтернеті. До слова, телеканал ІНТБ є інформаційним партнером конкурсу «Караоке без кордонів».

залишіть коментар