У Тернополі стартував двомісячник благоустрою

Автор:     Опубліковано: 3 Березня 2017 о 20:12    650 переглядів

Тернопіль прибирають після зими. 1 березня у місті стартував двомісячник благоустрою. Його вже за традицією  проводять кожного року навесні. Зі слів міського голови Сергія Надала, мета такого заходу – організація виконання всіма комунальними службами, суб’єктами господарювання, а також – силами мешканців комплексного прибирання міста, проведення ремонту об’єктів благоустрою, приведення в належний стан дворів, прибудинкових територій, парків та доріг. Основний об’єм робіт буде покладений на підприємства, які займаються обслуговуванням житлового фонду.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вони мають, в першу чергу, провести наступні заходи – це очищення прибудинкових територій, це очищення підвалів і горищ, це ремонт, фарбування, приведення в належний стан дитячих майданчиків, спортивних майданчиків, пісочниць, це замощення розкопок, це прибирання прилеглих територій і також ремонт прибудинкових територій».   

Провести відповідні роботи на територіях, які вони обслуговують, закликають і ОСББ. По завершенню двомісячника благоустрою в міськраді мають намір відзначити кращих суб’єктів господарювання, які можуть бути прикладом для інших. Долучатися до прибирання закликають і всіх охочих.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я просив би, користуючись нагодою, всіх тернополян, всіх керівників установ і закладів, незалежно від форми господарювання, долучитися до даної роботи, тому що, тим більше, воно співпадає по часу і з підготовкою до Великодніх свят. Я думаю, що ми могли би всі разом підготувати не тільки свої серця і душі, але й очистити разом з ними наші домівки, наш Тернопіль, привести його до належного стану».    

Разом з тим, тернополян закликають контролювати якість робіт, які проводитимуть обслуговуючі підприємства. На неякісне їх виконання, можна поскаржитися, звернувшись в  управління ЖКГ або зателефонувавши на гарячу лінію міськради 15 80.

Загалом, до Великодня у Тернополі мають намір організувати щонайменш дві загальноміські толоки. Однак, враховуючи мінливість погоди, про дати їх проведення повідомлять згодом. Також у планах – висадка зелених насаджень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Зараз управління житлово-комунального господарства спільно з екологами погоджує ті місця, які мали би бути найбільш оптимальними, найбільш ефективними, а також ті види дерев, які для Тернополя були би цікаві не тільки в плані екології, але й в плані зовнішнього вигляду, естетики і всього іншого».

Тих, хто сам захоче висадити дерева на певній території, просять звертатися за консультаціями до міського управління житлово-комунального господарства – аби роботи у місті були комплексними, а рослини не гинули через, до прикладу, невдало вибрану територію чи вид.

 

залишіть коментар