У Тернополі відбувся турнір з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2017 о 19:15    727 переглядів

Український футболіст, тренер, арбітр. Юрія Васильовича Науменка знали чимало людей, у нього навчались, з ним радились, до нього прислухались. Футболу він присвятив чи не усе своє життя, в ньому залишився жити і після смерті. Пройшло майже вісім років як не стало цього чоловіка, однак пам’ять про нього – жива.

У Тернополі в честь Юрія Науменка  започаткували турнір з міні-футболу. Вже сьомий рік поспіль організовують його доньки футболіста Наталія та Олена.

НАТАЛІЯ НАУМЕНКО, донька Ю.Науменка

«У 2010 році ми вирішили започаткувати футбольний турнір пам’яті тата і не помилились. Уже сім років увага і зацікавленість цим турніром це підтвердила. Стабільна кількість команд учасників, високий професійний рівень гравців. Ми дякуємо тим командам, які брали участь щороку в цьому турнірі і командам, які приєдналися в цьому році».

Впродовж трьох днів більше двох десятків команд зі всієї області змагалися за Кубок пам’яті українського футболіста.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу

«Як бачимо турнір хороший, от вже зараз зіграли команди за третє місце, перемогла команда Березовиці, яка виграла за третє місце 10:0, я думаю що зараз фінал буде не менш цікавіший».

У нелегких протистояннях до фіналу дійшли команди  «Кореспондент» та «UB Group». З рахунком 6:2 перемогу здобули останні.

ІГОР КОЗЕЛКО, гравець ФК «UB Group» 

«Важко, ви бачили, програвали 1:0, 2:1 програвали, команди хороші на турнірі, то шо рахунок 6:2 –  це вже таке, але було досить важкувато. Турнір це насамперед зустріти старих друзів, пограти футбол, щось згадати приємне і спорт – це здоров’я, тобто краще бути тут, ніж сидіти вдома і чим би більше було би таких турнірів, я думаю було би набагато краще».

АНДРІЙ МАРТИНЮК, капітан ФК «Кореспондент»

«Цього року нам дуже повезло, хоча кожна гра була дуже важка, але хлопці зібралися, показали командний дух. Ми ніколи не виходимо  з групи, а цього року друге. Навіть можна було взяти перше, я думаю. Не вистачило сил, були дуже напружені всі ігри,  а в команди противника було видно, що команда вища класом».

На футбольному турнірі пам’яті Юрія Науменка також відзначили  кращого воротаря, ним став гравець команди «UB Group» Іван Рогаль, кращого бомбардира Ігоря Квятовського з «Поділля» та кращого гравця турніру Миколу Гнатишина з «Кореспонденту».

залишіть коментар