У зоні АТО загинув військовослужбовець Тернопільської артилерійської бригади

Автор:     Опубліковано: 30 Березня 2017 о 19:29    418 переглядів

У Тернопільській окремій артилерійській бригаді втрата. Надвечір 29-го березня, під час виконання бойового завдання в зоні АТО загинув військовослужбовець, уродженець Одещини – Єгоренко Володимир Володимирович.

ЮРІЙ КУЛЬПА, прес-офіцер 44 окремої артилерійської бригади:

«Він 1966 року народження. Керував автомобілем ГАЗ-66, коли потрапив під мінометний обстріл. Внаслідок прямого попадання міни, отримав численні осколкові та вогнепальні поранення. Солдат Єгоренко В.В. був доправлений до реанімації шпиталю, де проводились невідкладні дії, щодо його порятунку, але врятувати життя військовослужбовцю не вдалося».

Чоловік служив в батальйоні охорони військової частини. Там зазначають, це далеко не перша поїздка солдата в зону Антитерористичної операції.

ЮРІЙ КУЛЬПА, прес-офіцер 44 окремої артилерійської бригади:

«Служив вірно Україні. Був один з дисциплінованих, нормальних військовослужбовців, з якого варто було брати навіть і приклад деяким іншим. В більшості проводив службу в зоні АТО, ніж у пункті постійної дислокації. А також, от останній момент, завжди дбав і старався для своїх побратимів. Підвозив їм дрова  на автомобілі, щоб їм було завжди затишно, тепло, не мерзли, мали на чому приготувати їжу. Тобто, я ще раз повторююсь, що був одним із кращих військовослужбовців. Людяний, порядний».

Вдома у нього залишилися дружина та двоє дітей. Командування та особовий склад окремої артилерійської бригади висловлює глибокий сум з приводу втрати свого побратима та приносить співчуття рідним загиблого. Вічна пам’ять.

 

залишіть коментар