В міській раді додали грошей на зарплати та ремонт

Автор:     Опубліковано: 10 Березня 2017 о 18:50    640 переглядів

У зв’язку зі змінами у податковому законодавстві план надходжень до бюджету міста збільшили на 16 мільйонів гривень. Крім того, залишилося понад 70 мільйонів гривень коштів, які не були використані у 2016-му. Відповідно, внесли корективи до цьогорічного бюджету міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Дані кошти, в основному, спрямовано, перше – це для виплати заробітної плати бюджетникам, майже 17 з половиною мільйонів гривень. З них управління освіти отримало 12 з половиною мільйонів, заклади культури – 1,3 мільйона гривень, молоді і спорту – 0,6 мільйона гривень. Крім того, додатково профінансовано 2,9 мільйона гривень «Тернопільелектротрансу» для компенсації втрат від пільгового перевезення населення. 2,3 мільйона гривень виділено на різні міські програми, в тому числі, з них 1,1 мільйона гривень – це на Програму обороноздатності міста Тернополя».  

Окрім того, продовжує Сергій Надал, за рахунок перерозподілу раніше виділених коштів, додали грошей на виплату заробітної плати вчителям – це понад 24 мільйони гривень. Більше 31 мільйона виділили на проведення капітальних робіт у місті.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«З них основна маса (це 28,9 мільйона гривень) – кошти, які пішли на житлово-комунальне господарство міста Тернополя, 16 мільйонів гривень – поточний ремонт доріг, 4 мільйони гривень – додатково ще капітальний ремонт доріг, півтора мільйона гривень – на капітальний ремонт житла, 3 мільйони гривень – на продовження програми термомодернізації по утепленню фасадів і будинків. 3,6 мільйона гривень додатково виділено для облаштування комунікацій на вулиці Микулинецька, там, де виділялися земельні ділянки для учасників АТО».    

Зі слів міського голови, більше 11-ти мільйонів гривень спрямували на капітальний ремонт об’єктів благоустрою, 3 мільйони – на капремонт міжквартальних проїздів. Також майже мільйон виділили на освітлення пішохідних переходів в місті Тернополі в рамках програми «Громадський бюджет». Ще приблизно стільки  направили на реалізацію іншого проекту «бюджету участі» – утримання центру стерилізації собак «Хатіко».

залишіть коментар