В облдержадміністрації показали як може виглядати Тернопільський аеропорт

Автор:     Опубліковано: 24 Березня 2017 о 19:10    652 переглядів

Зараз ви бачите, як може виглядати Тернопільський аеропорт в майбутньому. В облдержадміністрації сподіваються, що цей проект вдасться втілити у життя. Кажуть, починати, звичайно, потрібно із менших масштабів. Обговорювали заплановане із представниками польської делегації, які вже мають неабиякий досвід у цій сфері.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Зараз нам треба сформувати концепцію цього летовища. Тобто, і термінали, і їх пропускну здатність людей, термінали для літаків перебування і полосу злітну, і рульожку. Тому є багато в нас питань, які ми ще мусимо зараз переглянути, але в відповідності до тих вимог, які сьогодні запропонують і порадять наші колеги з летовища Жешува».

Віктор Овчарук каже, на реалізацію проекту потрібно більше коштів, ніж часу. На ті роботи, які вже запланували треба мінімум 15 мільйонів гривень.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Це надзвичайно дорогий проект. Але, звичайно, ми маємо до цього тягнутися, до кращого. Хоча би наполовину, можливо, зробити з цього проекту. Нам основне зробити, якщо не підійде цей термінал, то зробити новий термінал і поправити руліжку. І якщо треба буде, то полосу збільшити до 2 кілометра 800. Це ті необхідні речі для того, щоб ми запустили вже літаки».

Польські ж гості розповідають, Жешувський міжнародний аеропорт – це результат 10-річної роботи.

МІХАЛ ТАБІШ, голова ради директорів міжнародного аеропорту «Жешув-Ясьонка»:

«Основні роботи, до того стану, який ми маємо зараз, відбувалися протяг 5-6 років. Останній термінал, який ми здали для використання, був у 2015-му році. Сьогодні ми маємо в Жешуві найбільші ангари в Польщі, в яких можна ремонтувати такі літаки, як дрімлайнер. Сподіваємось, що наш розвиток, наша інфраструктура буде добрим прикладом для розвитку летовища в Тернополі».

В облдержадміністрації кажуть, аби втілити задуманий проект Тернопільського аеропорту намагатимуться не лише шукати інвесторів, а й залучати кошти з Фонду регіонального розвитку.

залишіть коментар