Військовий оркестр «полонив» своїм звучанням сотні тернополян

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2017 о 19:05    674 переглядів

Виступ військового оркестру, показові номери рукопашного бою, виставка військової атрибутики не залишили байдужими відвідувачів одного із торгівельних центрів міста. Подібні заходи з метою популяризації військової служби за контрактом у Тернополі організовують вже не вперше.

МИКОЛА БОЙКО, військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військкомату

«Щоб люди відчули позитив від Збройних сил, а не тільки негатив, який дуже часто в нас відображається в засобах масової інформації. Військова служба однозначно стає популярніша, тому що юнаки можуть себе проявити, показати. Тим більше йде забезпечення держави, покращення, збільшення грошового забезпечення, стабільність виплат, не так як в народному господарстві і так само хочу наголосити в черговий раз, якщо через Тернопільський військкомат якщо призиватися, ще додатково від органів  місцевого самоврядування виплачується 10 тисяч гривень».

ТАРАС КОГУТ, начальник військового оркестру, диригент

«Будемо доносити до людей все ж таки, що таке армія, будемо ламати стереотипи, що армія це в нас було погано, від армії всі відкуплялися, в армії живуть звичайні, прості люди, які мабуть найбільше люблять свою країну, які її захищають і які у вільний від служби час ось так відпочивають».

Розважали тернополян та гостей міста як сучасним, так і українським народним репертуаром. Окрім того, усі охочі змогли оглянути зброю та приміряти військове спорядження, ознайомитись із прийомами рукопашного бою. Освоїти які, до речі, під силу кожному, розповідає солдат Збройних сил України Василь Уманський.

ВАСИЛЬ УМАНСЬКИЙ, солдат Збройних сил України

«Потрібно в першу чергу тільки натхнення, наснагу займатися, а все решта, навики і практичний досвід набувається і все. Ми проводимо для цивільних осіб, ну там змішана група цивільні  і додатково військовослужбовці ходять по власному бажання у вільний час».

До слова, усі охочі можуть безкоштовно відвідати заняття з рукопашного бою на базі військової частини Тернопільської артбригади  у понеділок, середу і п’ятницю  з 18-ї години.

Один із тих, хто зацікавився військовою службою – Денис. Юнакові лише 15 років, однак він вже не на жарт замислився над тим, щоб згодом стати військовим. І прикладом у цьому для нього є батько.

ДЕНИС, відвідувач заходу

«В мене тато був прикордонником, служив в зоні АТО, був снайпером. Він казав, що тяжко там було, але він витримав, він повернувся живий, все класно. Військовослужбовець для мене означає – мужній, стриманий, витривалий і найкращий батько. Я хочу піти за його слідами і стати військовим».

Зазначимо на військову службу за контрактом приймають з вісімнадцяти років як чоловіків, так і жінок.

 

залишіть коментар