Європарламент схвалив безвіз для українців

Автор:     Опубліковано: 6 Квітня 2017 о 19:06    312 переглядів

Європарламент більшістю голосів схвалив безвіз для українців. «За» проголосував 521 депутат. Це рішення має історичне значення для нашої країни, переконаний нардеп Роман Заставний.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Це, напевно, спільне досягнення всіх гілок влади і, в тому числі, всього українського народу. Ми доказали, що ми – європейська спільнота, що ми здатні досягати своєї мети, і це є логічне завершення Євромайдану. Є і в цьому всьому, я десь вбачаю, певний негатив, тому що цей довгий шлях, який тривав, показав, що на сьогоднішній день в європейській спільноті є чимало проблем. Я би навіть і сказав, що про той рівень політичної корупції, який присутній і в Європейському Союзі, і наскільки далеко і глибоко зайшла російська гібридна війна, наскільки вона ефективно працює і на теренах Європейського Союзу».      

Зі слів Романа Заставного, для отримання безвізу Україна повинна була прийняти безпрецедентну кількість різних законодавчих актів, це, загалом, 144. Тепер політичне рішення – прийняте, для повноцінного запровадження залишилося вирішити ще певні технічні питання. Експерти схиляються до того, що без віз українці зможуть подорожувати Європою вже у червні.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Я думаю, що, все ж таки, десь липень-серпень. Я б не був настільки оптимістичний».  

Разом з тим, зауважує Роман Заставний, не треба плекати надій, що запровадження безвізового режиму моментально змінить життя кожного з нас.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Я думаю, що треба розуміти: для того, щоб жити, як європейці, треба всередині усвідомити ті принципи і ті засади, на яких будуються самі відносини всередині європейських держав. Ну і треба, напевно, те, що не всім приємно чути, але прийдеться нам, все ж таки, робити, – треба працювати».

 

залишіть коментар