Підозрюваного у вбивстві Іринки Мукоїди суд залишив під вартою

Автор:     Опубліковано: 3 Жовтня 2017 о 18:08    922 переглядів

Вчора по обіді у Тернопільському міськрайонному суді вирішували міру запобіжного заходу для Василя Гнатюка, якого підозрюють у вбивстві 17-річної випускниці Іринки Мукоїди. Нагадаємо, трагедія трапилася 26-го червня у Вишнівці.

Судове засідання тривало кілька годин. У 16-річного підозрюваного тепер є три адвокати. Вони намагалися переконати суд у невинності свого підзахисного і просили для Василя домашнього арешту. Апелюючи, що поліцейськими докази зібрані неправомірно, а зізнався підозрюваний через те, що на нього тиснули. Варто зауважити, скарги підозрюваного, щодо дій правоохоронців перевіряли, за попередньою інформацією, хлопця не били. Прокуратура ж вимагала продовжити міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Заслухавши обидві сторони шальки терезів Феміди схилилися на сторону обвинувачення. Підозрюваний до 30-го листопада таки залишиться під вартою.

Додамо, за оприлюдненими начальником Нацполіції в області Олександром Богомолом даними, експертиза встановила, що на штанах підозрюваного та на ножі, що знайшли поруч із тілом Іринки Мукоїди, є сліди ДНК затриманого 16-річного студента-кухаря.

залишіть коментар