Українці активно голосують за кордоном

Автор:     Опубліковано: 21 Квітня 2019 о 16:11    463 переглядів

У столиці Чехії українці стояли в черзі, щоб проголосувати за Президента України. Перед відкриттям дільниці при Посольстві України в Празі комісія та виборці спільно заспівали Гімн України.

Активні українські виборці і в Польщі. Сотні людей стоять у черзі під Посольством у Варшаві. За інформацією Р. Сосновського – голови закордонної виборчої комісії на дільниці №900069, станом на 12:00 місцевого часу у Варшаві проголосували 1806 громадян України.

Черги і в Італії. У святковий день українці активно реалізують своє право голосу на закордонній виборчій дільниці у Римі.

У Мінську в приміщенні Посольства України в Республіці Білорусь також голосують. Станом на 12:00 явка виборців перевищує, зафіксовану на цей час, у першому турі виборів Президента України.

О 08:00 за бішкекським часом, розпочала роботу виборча дільниця у Посольстві України в Киргизькій Республіці.

У Китаї ДВК при Посольстві України в Пекіні відкрилась сьогодні о 8:00 за місцевим часом (03:00 за київським часом), голосування триватиме до 20:00 (15:00 за київським часом).

Найшвидше почали голосувати українці в Австралії. Незважаючи на відстані, які відділяють австралійську столицю від регіонів, люди, яким небайдуже, приходять, щоб зробити свій вибір. Традиційно активні Канберра і Сідней, особливо тепло вітають українців з інших штатів та територій, зокрема, Мельбурна, які машинами та, навіть, мотоциклами подолали понад 1500 тис. км., щоб віддати свій голос за майбутнє України.

залишіть коментар