У Тернополі через зсув ґрунту загинули двоє людей

Автор:     Опубліковано: 8 Лютого 2020 о 10:23    1 829 переглядів

Трагедія трапилася сьогодні після опівночі на вулиці Галицькій. Близько 2-ї години про нещастя рятувальникам повідомили медики швидкої. Через зсув ґрунту двоє людей опинилися під землею.

 

Фото – телеканал ІНТБ

У Тернополі через зсув ґрунту загинули двоє людей.

У Тернополі через зсув ґрунту загинули двоє людей. Нещастя сталося сьогодні після опівночі на вулиці Галицькій, 37. Там ремонтно-будівельна компанія, за допомогою екскаватора працювала над реконструкцією напірного колектора – копали траншею глибиною 5 метрів. Очевидці повідомили рятувальників про подію не одразу, то ж ті приїхали близько другої ночі. Аби витягти постраждалих з-під землі залучили три спецмашини. Дістати тіла вдалося лише кілька хвилин по 3-тій. Чоловіки були працівниками підприємства РБК «Спецбудмонтаж» (м. Київ), мали укладений договір з КП «Тернопільводоканал». За умовами контракту, підрядники не мали права працювати вночі, у вихідні й святкові дні. Роботи мали проводити лише в денний час. Коли знімальна група прибула на місце події, там було кілька людей – представників фірми, ті на камеру говорити відмовляються. За інформацією дотримані відповідні норми безпеки. Відповідно до чинного законодавства, за техніку безпеки та організацію виконання робіт на об’єкті несе відповідальність правоохоронців, під час проведення земляних робіт не були саме підрядна організація. Одному із загиблих було 40, другому – 37. Вони жителі Київської та Донецької областей. За словами продавця магазину, розташованого неподалік, обидва не випивали і були тверезими.

Gepostet von Телеканал ІНТБ am Samstag, 8. Februar 2020

За інформацією ДСНС-ників, ремонтно-будівельна компанія, за допомогою екскаватора працювала над реконструкцією напірного колектора – копали траншею глибиною 5 метрів. Очевидці повідомили рятувальників про подію не одразу. То ж багато дорогоцінних хвилин було втрачено. О 01:55 на місце події прибули 13 працівників Служби порятунку. Щоб витягнути постраждалих з-під землі залучили 3 спецмашини. Проте, витягнути потерпілих на поверхню вдалося лише кілька хвилин по 3-тій. Лікарям залишилося констатувати смерть. Одному з чоловіків було 40, другому – 37. Загиблі – жителі Київської та Донецької областей. Вони були працівниками підприємства РБК «Спецбудмонтаж» (м.Київ), мали укадений договір з КП «Тернопільводоканал». За даними Тернопільської міської ради, ця компанія проводить у Тернополі заміну та санацію водопровідних і каналізаційних мереж. Виграла відповідний тендер, має досвід виконання подібних робіт у Києві та інших містах, має необхідні ліцензії та дозволи. Саме на Галицькій прокладали нову каналізаційну трубу.

За умовами контракту, підрядники не мали права працювати вночі, у вихідні й святкові дні. Роботи мали проводити лише в денний час. Відповідно до чинного законодавства, за техніку безпеки та організацію виконання робіт на об’єкті несе відповідальність саме підрядна організація.

Фото – Управління ДСНС України у Тернопільській області

За інформацією правоохоронців, під час проведення земляних робіт не були дотримані відповідні норми безпеки. Даний факт поліцейські внесли в ЄРДР відповідно до статті 272 ККУ. Триває слідство.

 

залишіть коментар