Як тернопільські нардепи голосували за відкриття ринку землі

Автор:     Опубліковано: 31 Березня 2020 о 18:25    1 725 переглядів

З 1 липня наступного року в Україні запрацює ринок землі. Закон про продаж земель сільськогосподарського призначення в Раді підтримали 259 депутатів. Зокрема, і п’ятеро з семи обранців з Тернопільщини – Богданець, Василів, Гевко, Марченко та Люшняк. Не були присутніми на позачерговому засіданні парламенту Чайківський та Калаур.

 • Усіх вітаю з новим кроком до ринку землі.
  ЛЮБЕ БРИХЛО, у т.ч. і їх посіпаки з любої політичної сили (ляшки з Вилами, юльки з опоблоками, і солідарністю), яке поливає гряззю українську владу, пропонує свої послуги на частину влади, бахвалиться, що ось він справиться, є бидлом, і чим більше воно поливає грязі, тим нікчемнішим воно стає.
  Ніколи будь-який професіонал за відсутності ресурсів не зможе розвивати бізнес. «Только в сказках с топора руские щи варят». А вжитті для ситного борщу не сокира потрібна, а м’ясо.
  В КРАЇНІ ЗЕМЛЯ, НАДРА, МОНОПЛІЇ ЕНЕРГОНОСІЇВ, ВСЕ ЩО ПРИНОСИТЬ ВЕЛИКІ ПРИБУТКИ, РОЗДІЛЕНО МІЖ ТРЬОМА ДЕСЯТКАМИ МОЖНОВЛАДЦІВ, які привласнюють наші прибутки у власні кармани.
  Це мабуть для Вас усіх небагато – десь 80 процентів усіх ресурсів всієї України, а що ж залишається нам і потрапляє в бюджет, – від землі десь до 250 мільйонів, а мусить 600 мільярдів, від ренти ще менше, а в основному з наших же податків, які ми сплачуємо, із своїх зарплат та акцизів, мита тощо, і поряд з цим ми бачимо тільки прорахунки нової влади і нового президента, і на жодному телеканалі ні пари з вуст, про грабунок країни власниками цих каналів, про їхній саботаж усім реформам.
  Бо кожна успішна реформа, це переділ коштів з кармана можновладця до бюджету. Адже якщо ми жили з 20 відсотків державних ресурсів, а все інше забирається можновладцями, Ви розумієте наскільки, наша раїна багата, і наскільки краще ми можемо жити, коли заставимо усіх платити за користування нашими ж іншими 80 відсотками ресурсів, з яких частиною є і земля за зняттям мораторію на продаж землі.
  Кожна влада за московськими правилами, бо Україна за своїми ніколи не жила за своїми, завжди мусила рахуватись з багатіями (володарями 80 відсотків усіх українських ресурсів), через яких Росія і управляла Україною, обирала їх представників навіть до парламенту, призначала міністрами в український уряд.
  Що залишається любій владі, ну як це і зробив нинішній Президент Зеленський, пішов з протягнутою рукою просити спонсорську допомогу в олгархів. Правда інші, особливо Пророшенко, по принципу Януковича, продовжив віджимати в усіх по частині, ну відповідно і наживалися на цьому всі, основний кусок Порошенку, ну а по кусочках відхвачували і прокурори і поліціянти, і депутати і судді і кінця цим холуям не має.

залишіть коментар