Арка, яка охолоджує у спекотний день: чому у Бборщеві досі не реалізували проект-переможець громадського бюджету 2019 року

Автор:     Опубліковано: 29 Липня 2021 о 18:34    307 переглядів

Туманна арка, або іншими словами рамка, яка охолоджує у спекотний день. Таку ініціативу хотів реалізувати у Борщеві Андрій Присяжний.

Ще у 2019 році написав проект, подав його на громадський бюджет. Місцевих ідея зацікавила і за “Туманну арку” проголосували 330 людей. Тож, цю ідею повинні були реалізувати ще у 2020-му році.

Автор пояснив, основна вимога до проекту  – комерційна пропозиція. Тобто, він самостійно повинен був знайти постачальника і домовитися з ним про встановлення. Чоловік так і зробив, приблизно арка малі вартувати 18 тисяч гривень.

Але у 2020-му вартість, мабуть, збільшилась. Попередня влада не домовилась, а теперішня теж не спішить реалізовувати проект. На численні запити Андрія Присяжного, відповідь одна – у міському бюджеті немає коштів. Телефонуємо до міського голови Борщева Ігоря Чопика, аби пояснив у чому проблема. Та не встигли ми ще отримати всі коментарі аби видати в ефір сюжет – почули безпідставні звинувачення у свою сторону.

Мер коментувати ситуацію із туманною аркою відмовився. Мовляв, в той момент він проводив нараду. І відправив за всією інформацією на сторінку міської ради. У соціальній мережі фейсбук вказано, що міська рада нового скликання робила спроби домовитись із постачальником.

Крім того, гроші, які не використали минулого року, вже у 2021 році не можуть реалізувати, йдеться у повідомленні. Тож ситуація наступна: проект на громадський бюджет подали, він переміг, та ніхто його і до сьогодні не може реалізувати. Чому ж так склалось? Прогалини у законодавстві чи байдужість влади на місцях? Питання залишається відкритим.

Додамо, що проект “Туманна арка”, це не перша пропозиція Андрія Присяжного, яка перемогла у громадському бюджеті. Зокрема, цього року, до 1 серпня у місті повинні облаштувати спортивний майданчик із тренажерами у парку відпочинку. Все для того, аби молодь займалась спортом та мала де з користю проводити вільний час, зазначив автор.

залишіть коментар