ІІІ Міжнародний фестиваль бджільництва “Медове Тернопілля”: чим у Великих Гаях дивували та пригощали

Автор:     Опубліковано: 26 Липня 2021 о 17:35    769 переглядів

Понад сотня учасників та тонни меду. У Великих Гаях відбувся III міжнародний етнофестиваль бджільництва “Медове Тернопілля”. Сюди з’їхалися пасічники з Молдови, різних міст України та куточків Тернопільщини.

Серед них й Наталія Потурай. Жінка займається пасікою 8 років. Наразі у її підпорядкуванні 150 вуликів. На прилавку має воскові свічки, різні сорти та види меду, і навіть в асортименті є крем-мед.

Вона – учасниця сільськогосподарського кооперативу “Бджолиний край”, що у Підгайцях, який є одним із найбільших на заході Україні. Охоплює близько двох тисяч бджолиних сімей. Створили кооператив ще в 2018 році, та для того аби його розвивати – безумовно необхідна підтримка спонсорів, запевнив очільник “Бджолиного краю” Ігор Буцик. За його словами, саме компанія Контінентал допомагала у створенні та подальшій роботі.

III міжнародний фестиваль бджільництва “Медове Тернопілля”, цього року має і благодійну мету. Перш за все, під час свята збирали мед для наших військових, які зараз на сході боронять кордони України. Про це розповів співорганізатор ІІІ Міжнародного етнофестивалю бджільництва «Медове Тернопілля», голова Спілки пасічників Тернопільщини Юрій Березовський.

Окрім того, під час фестивалю збирали кошти, які згодом передадуть у тернопільську обласну дитячу лікарню. Відвідувачам та гостям свята захід до душі. Зазначили, дуже раді, що в громаді організовують такий фестиваль вже не вперше.

А ще, окрім дегустації меду – майстер-класи із виготовлення свічок, виступи танцювальних та співочих гуртів, відомих українських виконавців. Розваги для дорослих та дітей. Адже фестиваль покликаний подарувати кожному лише позитивні емоції, наголосив голова Великогаївської громади Олег Кохман.

Додамо, що фестиваль “Медове Тернопілля” вже традиційний. У Великих Гаях він відбувається вдруге і збирає любителів меду зі всього світу.

залишіть коментар