Погода на Тернопіллі в останні дні липня: до чого готуватися

Автор:     Опубліковано: 29 Липня 2021 о 17:50    309 переглядів

У Тернополі стане свіжіше. Все через те, що в останні дні липня йтимуть дощі, зазначили синоптики. Спека трішки спаде, проте не відступить повністю. Така погода у нашому регіоні через циклон, який вирував над балтійським морем, і дійшов до нас.

За словами синоптикині Тернопільського обласного гідрометеоцентру Іванни Юрків, наприкінці місяця погоду області визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску. Істотних опадів не очікується, вітер 7-12 мс, температура вночі – 14-19 градусів, денна – плюс 31 градус тепла.

Вітер буде прохолодним, подекуди з поривами. І хоча 30-го липня опадів не очікують, та останній день місяця подарує нам іншу погоду.

В другі половині дня очікують короткочасні дощі, грози, подекуди град. Вітер 7-12 мс, вдень очікуються пориви 15-20 мс. Температура вночі – 13-14 градусів тепла. Денна – плюс 27, 32 градуси.

Іванна Юрків додала, аномальна спека в Україні – це наслідок поступової зміни клімату, він у нас став м’якшим. Про це свідчать теплі зими і жарке літо. Синоптики кожного дня моніторять погодні показники, тож з роками бачать різницю. Її, до речі, помітили і тернополяни. Хтось звинувачує у всьому глобальне потепління, а хтось радий відчувати «африканську» спеку у нашому місті.

Додамо, погода у Тернополі на початку серпня буде хмарною з проясненнями, а спека трохи спаде. Проте, навіть під час дощів показники термометра не опустяться нижче 24-х градусів тепла.

залишіть коментар