Тернопільські поліцейські та рятувальники нагадали дітям правила безпечної поведінки під час літніх канікул.

Автор:     Опубліковано: 6 Липня 2021 о 17:05    159 переглядів

Застерегти неповнолітніх від необдуманих вчинків під час літнього відпочинку та навчити їх надавати першу домедичну допомогу – мета профілактичного заходу, який організували ювенальні поліцейські спільно з рятувальниками.

Вони нагадали дітям правила дорожнього руху та роз’яснили як уникнути надзвичайних ситуацій та травмувань під час відпочинку.

Правоохоронці зазначають: серед основних причин нещасних випадків – неналежний догляд за дітьми та відсутність дорослих під час купання дітей. Аби запобігти таким ситуаціям, ювенальні поліцейські впродовж всього літа здійснюватимуть превентивну роботу серед неповнолітніх та їхніх батьків.

Під час профілактичного заходу співробітники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області продемонстрували дітям основні прийоми порятунку на воді. Хлопці та дівчата навчалися надавати першу домедичну допомогу при утопленні.

Поліцейські закликають батьків посилити контроль за неповнолітніми у літній період: не залишати їх без нагляду на тривалий час, частіше телефонувати їм, цікавитися їхнім дозвіллям, адже від цього залежить їхня безпека, життя та здоров’я.

залишіть коментар