Сертифікат на житло отримала родина загиблого військового із Тернопільщини

Автор:     Опубліковано: 25 Серпня 2021 о 19:17    553 переглядів

Син Мирослава Питак 6 років тому загинув на сході України. Отримав посмертно орден «За мужність» ІІІ ступеня, а в рідному селі Дарахів, в його честь перейменували вулицю на якій розташована батьківська хата.

Після смерті Володимира Питака його родина була однією із тих, хто стоїть у черзі на отримання житла. Днями, їм все-таки вручили сертифікат на квартиру.

Для отримання житла родині загиблого військового потрібно було оформити певні документи. Зокрема, угоду із компанією забудовником. Через 10 днів і помешкання перейде у право власності сім’ї Питак.

Начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Тернопільській області Микола Казюк зазначив, що зроблять усе можливе, щоб в найкоротші терміни сім’я могла оформити право власності.

Сертифікат на житло мати загиблого учасника АТО із Тернопільщини – Володимира Питака, отримала у День Незалежності України. Окрім неї, відповідно до розпорядження президента квартири отримали ще 32 сім’ї українських військових.

Мирослава Питак досі згадує свого Володимира. Він не міг вчинити по-іншому, мусів захищати, а тому загинув у бою, розповіла жінка. Окрім матері у Володимира Питака залишились двоє братів та племінники.

залишіть коментар