Для учнів тернопільської школи облаштували сучасний спортивний майданчик

Автор:     Опубліковано: 1 Вересня 2021 о 13:07    685 переглядів

Мультифункціональний спортивний комплекс відкрили на території школи №3 у Тернополі. Його особливість в тому, що він повністю адаптований для тих видів спорту, які увійшли у нову освітню програму. Майданчик поділили на кілька частин, відповідно до виду фізичної активності і навіть купили спортивний інвентар для кожної гри.

Вчитель фізкультури тернопільської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №3 Любомир Бенцал розповів, що на цьому майданчику можна займатися кількома видами спорту: футболом, баскетболом, волейболом, легкою атлетикою. Також цього року педагоги вводять нові модулі, 5-ті класи йдуть за новим пілотним проекту, тобто діти гратимуть ще й у флорбол, фрісбі, бадмінтон.

На місці майданчика справді раніше був лише бетон. Під час реконструкції там встановили штучне покриття, а також замінили каналізаційну систему, електромережні опори, тощо. Загалом, на це витратили понад 5 мільйонів гривень з державного і міського бюджетів.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, рік тому міська влада мала можливість взяти участь у конкурсі від державного фонду регіонального розвитку. Проект 3-ї школи був готовий, відповідав всім стандартам і здобув цю перемогу.

залишіть коментар