Книжку про реалії війни репрезентував у Тернополі боєць Дмитро Вербич

Автор:     Опубліковано: 14 Вересня 2021 о 19:10    285 переглядів

“Точка неповернення” — це книжка про війну без прикрас, якою вона є, від людини, яка її пройшла. Автор Дмитро Вербич відверто розказує про багатоликість ворогів на фронті. Описує сепаратистів, російських найманців, а також холод, голод і бруд. Про те, як перші добровольці їхали на фронт, часом, лише з ножами. Про те, як бійці приймають рішення, від яких залежить життя тисяч.

Видання боєць добровольчого батальйону, мандрівник, громадський активіст Дмитро Вербич репрезентував в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді.

“Точка неповернення” – це перш за все художня книжка, розповідав автор. У ній втілилися збірні образи людей і подій, розповідається про активну фазу бойових дій 2014–2015 років. Серед присутніх на репрезентації і побратими автора, дехто навіть став прототипом героїв книжки.

За словами ветерана АТО Назара Харольського, якщо читач збереться із силами і наважиться прочитати книжку повністю, йому відкриється завіса правдивого: що там відбувалося, як насправді людське єство проявляється.

Книжка “Точка неповернення” вийшла ще 2020 року. Досі автор продовжує їздити Україною і представляти її й різних містах. Репрезентували її і в Тернополі.

залишіть коментар