Майже половина закладів освіти на Тернопільщині можуть припинити роботу з 23 вересня

Автор:     Опубліковано: 22 Вересня 2021 о 15:11    557 переглядів

Працювати без додаткових обмежень зможуть тільки вакциновані. З 23 вересня Тернопільщина у «жовтій» карантинний зоні. А це означає, що в дію вступлять додаткові карантинні заходи.

Так, заклади освіти, де щеплені менше 80% педколективу, будуть змушені повністю припинити навчальний процес. Наразі в області продовжити навчання офлайн може лише половина освітніх закладів.

За словами начальниці управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольги Хоми, станом на вчора на Тернопільщині нараховувалося 682 заклади освіти, де вакциновано більше 80% працівників.

А це 53% від загальної кількості навчальних закладів Тернопільщини. Ще в майже половини установ області відсоток вакцинованих працівників в рази менший. Так, й досі є громади, де щепилися менше 20% персоналу. Продовжать працювати у звичному режимі всі школи лише у семи громадах області, серед яких і Тернопільська МТГ.

Як пояснила начальниця департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко, експерти за рекомендаціями МОЗ розробили спеціальні наклейки. Їх нададуть школам, колективи яких вакциновані понад 80%.

Така позначка означатиме, що заклад освіти може працювати в період «жовтої» зони. Що стосується університетів, то наразі в Тернополі щеплені понад 80% персоналу медичного та Західноукраїнського університетів. У педагогічному та технічному відсоток вакцинованих викладачів нижчий потрібного рівня.

залишіть коментар