МОЗ має право змусити щепитись певні групи тернополян (перелік)

Автор:     Опубліковано: 24 Вересня 2021 о 11:53    243 переглядів

Примусова вакцинація. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Щоправда, обов’язковими щеплення від коронавірусу хочуть зробити лише для деяких груп людей. Поки ж такі зміни лише в планах міністерства охорони здоров’я.

Виявляється, примусова вакцинація – це не порушення закону. Бо ж європейський суд з прав людини у квітні цього року підтвердив положення про те, що обов’язкове щеплення є законним  і може бути необхідним  в деяких демократичних суспільствах .

Наразі ж у МОЗ вже є чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких мають обов’язково щепитися. Серед них  працівники закладів освіти та держслужбовці.

У повідомленні МОЗу йдеться, що ті, хто вакцинувалися на перших етапах кампанії, вже досягнули показника понад 80% охоплення – це медики, військові ЗСУ, структури МВС. Групи з третього етапу – освітяни та держслужбовці – ще не досягнули такого охоплення. У відомстві вважають за доцільне прийняти жорстке рішення.

На Тернопільщині ж провакциновано менше ніж 80% педпрацівників. Саме тому сотні навчальних закладів сьогодні були змушені припинити навчальний процес. У обласному лабораторному центрі запевнили, за минулу добу чимало освітян в експрес темпах робили щеплення, аби продовжити офлайн навчання у своїх закладах.

Епідеміолог Володимир Паничев відзначив, що забезпечення вакцинами і технічні можливості для проведення вакцинації зараз перевищують попит на щеплення.

Також на Тернопільщині мобільні бригади почали виїжджати безпосередньо в школи, аби вакциновувати персонал. Вчителям навіть дозволили самостійно обирати той препарат, яким хочуть щеплюватися.

залишіть коментар