На Тернопільщині відкрили нову амбулаторію

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2021 о 19:09    502 переглядів

У селі Борсуки Кременецького району відкрили довгоочікувану амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. Тепер людям  не потрібно їхати у  Ланівці та витрачати багато часу на обстеження.

У закладі місцеві зможуть отримати фахову медичну допомогу та здавати аналізи. Це можливо завдяки сучасному обладнанню, яке матимуть в амбулаторії. Йдеться про клінічні та біохімічні аналізатори, електрокардіографи, отоскопи, ларингоскопи,  офтальмоскопи та інші.

За словами директора Борсуківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Володимира Сілінського, заклад охоплює своєю діяльністю та послугами 6 409 осіб. Основні напрямки роботи амбулаторії – надання кваліфікованої первинної медичної допомоги, доступної, якісної, своєчасної.

Великою перевагою цієї амбулаторії є й те, що тут люди зможуть вакцинуватися від коронавірусу. А це важливо у період пандемії. Тут будуть представлені вакцини Pfizer, AstraZeneca і CoronaVak.

Директорка департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко пояснила, що в цій амбулаторії створили графік і в кожен населений пункт громади будуть виїжджати лікар та медсестра для проведення вакцинації. Медичні працівники які тут працюють, вони пройшли навчання на всі види вакцини.

Обслуговуватиме амбулаторія 4 села. На відкриття закладу чекали 2,5 роки. І вдалось зробити її сучасною та доступною для людей завдяки співфінансуванню громади та держави.

Загалом, в амбулаторії працюватиме 11 спеціалістів, які щодня надаватимуть жителям Борсуківської громади фахову медичну допомогу.

залишіть коментар