На Тернопільщині збирають кошти для порятунку півторарічної Марічки

Автор:     Опубліковано: 21 Вересня 2021 о 13:09    209 переглядів

Маленький енерджайзер — саме так називає свою донечку Марія Базар. Дівчинці 1 рік та 8 місяців. Звати її, як і маму, Марічкою. Малеча любить малювати, танцювати та гратися зі старшою сестричкою. Два тижні тому дівчинка почала хворіти. Ви можете допомогти дитині, перерахувавши кошти за реквізитами, вказаними нижче.

Спочатку батьки думали, що у доньки проблема з кишечником, розповіла мама. Звертались до лікарів, робили УЗД. Діагноз  шокував – нейробластома або рак нирки. Життя сім’ї Базар розділилось на «до» та «після». За словами мами, пухлина вже повністю «з’їла» нирку. Марія негайно відправилась з донькою у Київ.

Зараз Марічка проходить хіміотерапію. Потім пухлину дівчинки будуть видаляти разом із ниркою, розповідає мама. Проте лікарі чекають поки вона стане операбельною. Наразі курс хіміотерапії Марічка проходить за кошт держави. А от операцію та реабілітацію потрібно проводити за власний рахунок. Батьки вже почали збирати гроші.

Лікарі вартості операції поки не назвали. Проте поспілкувавшись із батьками діток зі схожим діагнозом, сім’я зробила висновок, що треба мінімум 5 тисяч доларів. Рідні Марійки звертаються до кожного, аби допомогли назбирати потрібну суму. Адже у маленької  є всі шанси прожити здорове життя.

РЕКВІЗИТИ:

ПРИВАТБАНК 5168757345307922 БАЗАР М. В. (МАМА)

ОЩАДБАНК 4790729939230793 БАЗАР В. Я. (ТАТО)

залишіть коментар