Пари із відомими українцями: Андрій Підлужний урізноманітнив навчання студентів ЗУНу

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2021 о 16:26    308 переглядів

Відомі митці, знані організатори й керівники — саме такі особистості стають спікерами на парах в соціально-гуманітарному факультеті ЗУНу. Цього разу, лекцію для студентів провів народний артист України, гуморист та вихідець із Тернопільщини – Григорій Драпак.

Чоловік із майбутніми фахівцями говорив про важливість їхньої професії. На власному прикладі показав, що здобувати освіту важливо, але варто допускати, що життя підкорегує плани. До прикладу, артист зізнався, що отримав освіту актора драматичного театру, а розвинув себе як естрадний артист. Тим паче в жанрі комедії.

Наголосив Гриць Драпак і на тому, що попри кар’єру та роботу, слід приділяти час відпочинку. Аби життя було насиченішим та цікавішим – кожному порадив знайти хобі. В нього, до прикладу, це вишивання.

Запросив до розмови народного артиста – Андрій Підлужний. Він працює старшим викладачем в ЗУНу. Зізнався, що має на меті доказати студентам, що стати успішним в Україні – реально.

Викладач, заслужений артист України Андрій Підлужний відзначив, що це перша така лекція, загалом їх заплановано понад 20. Будуть запрошені відомі артисти, режисери.

Зустрічі та розмови із відомими людьми – не новинка для студентів ЗУНу. Щороку сюди, аби поспілкуватись з молоддю, приходять люди різних професій. Діляться досвідом, дають поради, вивчають сучасне покоління. Цьогоріч же такі лекції планують проводити щотижня.

залишіть коментар