Правоохоронці роздаватимуть дітям світловідбиваючі браслети, подаровані тернопільським підприємцем

Автор:     Опубліковано: 21 Вересня 2021 о 18:11    452 переглядів

В темну пору доби діти повинні бути помітними та захищеними. В цьому переконані як працівники ювенальної превенції, так і тернопільський підприємець.

Аби убезпечити неповнолітніх на дорогах, менеджер одного із магазинів обласного центру від імені керівників передав правоохоронцям більше тисячі світловідбиваючих браслетів. Їх ювенали роздаватимуть дітям у школах та садочках.

За словами старшого менеджера магазину Романа Возняка, світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках.

Як розповів Петро Тихович, начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в області, при їзді з ближнім світлом помітити пішохода можна на відстані 25-30 метрів, а якщо в людини на одязі є світловідбиваючі елементи, то відстань збільшується до 140 метрів. Із увімкненим дальнім світлом водій може помітити світловідбиваючі елементи з 400 метрів. Чим більше світловідбивачів на одязі і руках пішохода, тим більш він помітний для кермувальників.

Якщо ви – батьки, а ваша дитина ходить до школи рано-вранці, коли ще темно, а повертається з секцій пізно ввечері, то вам, насамперед, слід потурбуватися про її безпеку на дорозі.

залишіть коментар