Тернопільські зоозахисники провели марш за права тварин

Автор:     Опубліковано: 6 Вересня 2021 о 13:06    243 переглядів

“Захист слабких – справа сильних”. Саме з таким гаслом пройшов марш за права тварин у Тернополі. Його організували місцеві зоозахисники, і це стало частиною всеукраїнської акції. Суть маршу у тому, щоб захистити не тільки безпритульних, але і домашніх чотирилапих від жорстокого поводження.

Зоозахисниця активістка організації «Uanimals» Людмила Чеховська розповіла, що вже в четверте Тернопіль разом з усією країною виходить на марш за тварин, аби захистити безправних, беззахисних. Адже тварини самі не можуть вийти на мітинг, не можуть заявити про те, що з них знущаються.

На головній площі міста зібралося чимало людей, що цікаво участь у марші брали навіть маленькі тернополяни. Багато дітей самотужки робили плакати, аби показати свою, вже дорослу, позицію.

Зоозахисники пройшлися головними вулицями міста з плакатами та гаслами. У кінці акції активісти збирали підписи для петиції, в якій йшлося про вимоги щодо правильного поводження з тваринами у Тернополі. Згодом, цей документ планують передати до міської ради.

Подібні заходи на підтримку прав тварин відбулися у 30 містах України.

залишіть коментар