У тернопільській школі встановили спортивний комплекс за 300 тисяч гривень

Автор:     Опубліковано: 6 Вересня 2021 о 18:31    404 переглядів

Сучасний спортивно-відпочинковий комплекс відкрили на території 23 школи у Тернополі. Святкова подія зібрала не тільки учнів та вчителів школи, а й жителів навколишніх будинків. Кілька років вони просили оновити колишній стадіон. Цьогоріч цей проект став переможцем Громадського бюджету, виділили 300 тисяч гривень.

Як зазначив міський голова Сергій Надал, в результаті проекту було облаштовано турніки для заняття спортом, майданчик зі спеціальним покриттям для занять різних видів спорту, а також секція з зручними тренажерами. Ним зможуть користуватись не тільки учні школи, а мешканці навколишніх будинків.

Першими змогли оцінити оновлений спортивний комплекс – діти. І вони задоволені. Вже позаймались на нових тренажерах та випробували баскетбольну площадку.

Батьки також радіють новій атракції. Розповіли, що раніше там були погані умови. Тепер на оновленому спортивному майданчику зможуть займатися не лише учні школи, а діти із навколишніх будинків.

До вподоби спортивний комплекс і вчителям, адже він позитивно повпливає не тільки на фізичний розвиток дітлахів, а й на емоційний.

Закінчилось урочисте відкриття –конкурсами та спортивними естафетами. Їх для всіх охочих дітлахів провели фахівці міського центру фізичного здоров’я населення разом із баскетбольним клубом “Тернопіль”.

залишіть коментар