Викликали поліцію: чому жителі тернопільської багатоповерхівки не порозумілись із працівниками КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

Автор:     Опубліковано: 17 Вересня 2021 о 18:48    288 переглядів

Мешканцям 46-го будинку на вулиці Монастирського у Тернополі перерили весь двір, знищили клумби та частину асфальту. Крім того, навіть людям тепер важко проходити біля дому.

Мешканці будинку розповіли, що тут прорвало трубу, приїхала спецтехніка, і невідомі чоловіки почали шукати місце поломки.  Проте хто вони такі та чому риють саме тут не пояснили.

Люди розказали, що територію біля будинку облагороджували за власні кошти, а зараз це все перерили і понищили. Останньою краплею для них стали нецензурні слова від працівників. Все тому, що просили показати дозвіл на роботу. Документів не побачили, тому й викликали вранці поліцію.

Мешканка будинку Ірина розповіла, що робітники на свій розсуд розрили територію, не маючи підтвердження фактів щодо прориву. Вони знищили спочатку одну клумбу і нічого не знайшли. Тоді переключились на іншу. Тепер працівники готові перерити весь асфальт біля будинку.

Під час розмови з поліцейськими, стало зрозуміло, що працює у дворі бригада КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”. Керівництво пояснило: за адресою сталась поломка, направили бригаду, щоб  замінити трубу.

Начальник виробничо-технічного відділу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Михайло Горбань пояснив, що у підприємства є всі дозвільні документи. Після того, як робітники ліквідували прорив, буде зроблений благоустрій території. Також місце розкопки заасфальтують.

Пан Михайло додав, що перерили таку велику ділянку біля будинку неспроста. Прилад, який визначає, де саме трапилась поломка – має похибку до 5-ти метрів. Жодного іншого способу визначення причини – немає. На момент зйомок, працівники вже встановили, де саме поломка. Тож, пообіцяли, що у понеділок розпочнуть ремонт, після все таки  благоустрій двору відновлять.

залишіть коментар