Викрили зловмисників, які торгували наркотиками на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 16 Вересня 2021 о 14:03    265 переглядів

Спеціалісти СБУ викрили наркоторгівців. Зловмисники продавали наркотики через Інтернет у різні області України, зокрема й Тернопільську. Ділки пропонували своїм клієнтам кокаїн, LSD, амфетамін, наркотик А-PVP та канабіс.

Як повідомили у відомстві, для реалізації «товару» учасники групи створили масштабну інтернет-платформу у месенджері Телеграм.

Щоб приховати протиправну діяльність, вони використовували профілі месенджеру, які були зареєстровані на мобільні номери іноземних операторів зв’язку.

Зловмисники збували заборонені речовини до Київської, Хмельницької, Львівської, Вінницької, Чернівецької і Тернопільської областей. Вони одержували наркотики через систему так званих «закладок».

Розрахунок за «товар» здійснювали з використанням криптовалют та електронних платіжних систем.

Встановлено, що організували наркобізнес декілька мешканців Хмельницького. Серед них особи, які раніше притягувались до кримінальної відповідальності за зберігання і збут наркотичних засобів.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисників виявлено:

  • підготовлену до збуту партію наркотиків на понад 1,5 млн грн;
  • зброю і понад 400 набоїв;
  • засоби зв’язку і комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності;
  • гроші, ймовірно одержані злочинним шляхом.

Наразі організатору і двом активним учасникам угруповання повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

залишіть коментар