Виставу про правила дорожнього руху показали у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 7 Вересня 2021 о 18:40    580 переглядів

Вперше за два роки перерви у тернопільському “Березолі” показали виставу “Пригоди в країні Світлофорії”. Її організовують традиційно для дітей початкової школи, аби через яскравих персонажів показати правильну поведінку на дорозі.

Директорка комунального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» Тернопільської міської ради Світлана Миханчук розповіла, що працівники центру разом із вихованцями кожного року проводять театралізоване свято, де казкові герої, герої мультфільмів знайомі дітям розказують про правила дорожнього руху.

Персонажів для вистави обирали із сучасних мультиків, аби зацікавити малого глядача. Микола Підколодний вже не вперше грає суворого лева, його персонаж вчить школярів правильно переходити дорогу. Чоловік розповів, що педагоги стараються робити виставу інтерактивною, так діти краще запам’ятовують.

Участь у виставі взяли близько 50-ти людей. Серед них — працівники центру творчості, а також танцювальні колективи. Завітали навіть патрульні поліцейські, щоб розповісти про найважливіші знаки та правила дорожнього руху. Дітей у залі зібралося чимало, з деякими прийшли і батьки. Враження у всіх позитивні.

До слова, подібну виставу у Тернополі показують уже більше 10-ти років, традиційно на неї запрошують усіх школярів міста.

залишіть коментар