Як боксер з Тернопільщини виборов історичний для області титул і став чемпіоном України

Автор:     Опубліковано: 17 Вересня 2021 о 14:20    387 переглядів

Історична подія сталася для боксу Тернопільщини минулими вихідними. Віктор Петров став чемпіоном України з боксу серед дорослих у ваговій категорії 67 кілограмів. За останні 30 років спортсмени з нашого краю не мали таких досягнень.

Як зазначив чемпіон України з боксу Віктор Петров-молодший, для нього це був один із кращих Чемпіонатів України. Там брали участь достойні боксери, всі викладалися на повну.

До змагань, які проходили в Одесі, Віктор готувався понад 2 місяці, але, розповідає батько-тренер, чемпіонський шлях хлопець почав ще з дитинства.

Для Віктора Петрова-молодшого бокс – це вже не просто спорт, це життя. У цей вид спорту привів батько, Віктор Петров старший, заслужений тренер України.

Батько Віктор Петров зазначив, що син завжди під його тренерським контролем. Вони рано встають, разом проводять роботу.

Віктор молодший пригадав, що раніше, у дитинстві, такий графік міг бути важким, постійно тренуватися, їздити на змагання. Але тепер хлопець точно знає, заради чого все робить, куди рухається. Далі  обидва Віктори їдуть на збори, готуватися вже до Чемпіонату світу.

Додамо, повболівати за Віктора Петрова на чемпіонаті світі можна буде вже наприкінці жовтня. Світова першість цього року пройде у Сербії.

залишіть коментар