Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко оглянув роботи на основних об’єктах

Автор:     Опубліковано: 1 Жовтня 2021 о 12:46    328 переглядів

Дводенний візит на Тернопільщину здійснив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко. Політик зустрівся із підприємцями та головами громади краю, а також оглянув об’єкти державної програми «Велике Будівництво» та «Велика реставрація».

У Тернополі Олександр Корієнко разом з народними депутатами та представниками партії оглянув «Водну Арену». Роботи на цьому об’єкті вже на завершальній стадії.

Олександр Корнієнко відзначив, що варто провести розмови зі спортсменами, аби у Водній Арені відбувалися змагання світового рівня. Адже для Тернополя це дуже серйозний крок у розвитку. Важливість цього об’єкта підтвердив і народний депутат України Володимир Гевко.

Також у рамках програми «Велике будівництво» в селі Боричівка урочисто відкрили сучасний спортивний майданчик. На території облаштували поля для футболу, волейболу, баскетболу, мініфутболу та гандболу. В день відкриття нове покриття протестували юні футболісти області.

Окрім того, команда партії «Слуга народу» відвідала одразу декілька об’єктів у Чорткові.

Так, у місті відкрили сучасний та один з перших в Україні, офіс районного осередку політсили. Сюди громадяни зможуть приходити для того, аби отримати кваліфіковану та якісну допомогу у вирішенні своїх проблем.

«Для обговорення тих речей, які ми робимо, наших реформ і відповідати на питання. Ми допомагаємо Вам. Двічі на тиждень проводимо таку централізовану трансляцію по всій країні, а тепер і тут в Чорткові можна збирати людей для обговорення різних питань – від медицини і до судів», — відзначив Олександр Корнієнко.

У Чорткові політики також оглянули один із об’єктів «Великої реставрації» – місцевий замок.

Там ще тривають роботи, їх планують завершити до 2022, адже відзначатимуть 500 річницю заснування міста. Зокрема, мають перекрити дах та реконструювати вежі. За 30 років незалежності держава вперше виділила на ремонт цієї історичної споруди більше 17 мільйонів гривень.

У перший день поїздки нардепи також відвідали Чортківську школу-гімназію, де поспілкувалися з школярами, а також подарували їм гру власної розробки. Вона про те, за якими принципами працює наша держава та різні структури всередині неї.

Вже на наступний день у Збаражі команда зустрілася з головами громад Тернопільщини, представниками різних організацій та виробниками крафтової продукції. Говорили про розвиток туризму в нашій області та механізми, які можуть використовувати голови громад, аби розвивати край.

залишіть коментар