Кардинальні зміни: у селі Великий Глибочок зробили капітальний ремонт і утеплили школу

Автор:     Опубліковано: 28 Жовтня 2021 о 18:20    658 переглядів

Перший капремонт за 30 років. Його зробили у Великоглибочецькій загальноосвітній школі ім. Ярослава Стецька.

В рамках урядової програми “Спроможна школа для кращих результатів” у навчальному закладі замінили вікна і дах, утеплили фасад. Тривала термомодернізація один рік. Директорка навчального закладу Оксана Комарницька зазначила: школа запрацювала з першого вересня цього року, за цей час уже відчули позитивні зміни.

Зараз у школі навчаються понад 400 учнів. Частина дітей – місцеві. Проте, більше сотні – із інших сіл Білецької громади. Їх кожного дня довозять на уроки два автобуси. Вартість ремонту та проведення заходів енергозбереження – 22 млн. гривень. Частину виділили органи місцевого самоврядування, решту фінансували в рамках урядової програми.

Як зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш, оскільки ціна на газ сьогодні зростає, це дасть можливість органам місцевого самоврядування у школі зекономити кошти на витрати газу. Окрім цього, зменшить споживання тої кількості газу, яка використовується протягом місяця. До того школу обладнали згідно потреб дітей, які навчаються за інклюзивною програмою.

залишіть коментар