Поліцейські підбили підсумки роботи на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 11 Жовтня 2021 о 16:09    393 переглядів

Правоохоронці Тернопільщини підсумували роботу за дев’ять місяців 2021 року. Головував на засіданні генерал поліції третього рангу Олександр Богомол.

Серед питань порядку денного – підсумки оперативно-службової діяльності та впровадження нових структурних перетворень, які допомагають поліцейським якісніше виконувати свою роботу.

Одним із цьогорічних нововведень є система обліку дій із затриманими особами, Custody records, що запобігає порушенню прав людини. На даний момент система працює у Тернопільському районному управлінні поліції, на черзі – Чортківський та Кременецький районні відділи поліції.

Упродовж січня-вересня до Єдиного обліку Головного управління Національної поліції в Тернопільській області зареєстровано майже 109 тисяч заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Превентивні заходи сприяли зменшенню кількості грабунків, квартирних та кишенькових крадіжок, крадіжок велосипедів, шахрайств, незаконних заволодінь транспортними засобами. Поменшало правопорушень, вчинених у громадських місцях, та скоєних особами у стані алкогольного сп’яніння.

залишіть коментар