Посол Великобританії відвідав Тернопільщину: як планують розвивати область

Автор:     Опубліковано: 19 Жовтня 2021 о 16:48    689 переглядів

Нові інвестиції та розвиток Тернопільщини. Саме про це говорили представники місцевої влади з Послом Великобританії в Україні – Меліндою Сіммонс. Вона завітала до файного міста, щоб з перших уст почути переваги та проблеми ведення бізнесу в наших громадах, а також проаналізувати розвиток сільського господарства та налагодження торгівлі.

Мелінда Сіммонс відзначила, що візит до Тернополя — це хороша можливість виїхати за межі столиці і побачити на власні очі як розвиваються регіони, а також особисто поспілкуватися з людьми і дізнатися що їм потрібно.

Під час діалогу розглядали і основні напрямки потенційних інвестицій для області.

Голова Тернопільської обласної держадміністрації Володимир Труш підкреслив, що обласна влада докладає максимальних зусиль, щоби інвестори могли в рамках закону здійснювати діяльність.

Тернопільщина відкрита для співпраці, зазначив і очільник міста на зустрічі. Це підтверджують дослідження та самі тернополяни.

За словами міського голови Сергія Надала, щороку в відповідності до різних досліджень, Тернопіль попадає в топ 5 найкращих для ведення бізнесу. Зокрема Forbes підтвердив що у Тернополі комфортно починати бізнес.

Одними із важливих напрямків над якими зараз працюють є розвиток тернопільського аеропорту, індустріальних парків та аграрної сфери.
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, відзначив, що за сприяння обласної влади провели форум, де говорили про бізнес і перспективи. Окрім цього, відзначив Михайло Головко, в області розвивається сільськогосподарський сектор, машинобудування, також є розрахунок на переробку енергетичної сфери.

До слова, загалом зустріч тривала більше години, за цей час посол Мелінда Сіммонс вислухала і проблеми з якими стикається Тернопільщина, а також про додаткові вкладення Британії у нашу область.

залишіть коментар