Сім областей України втрапили у “червону” зону: чи торкнулися зміни Тернопільщини

Автор:     Опубліковано: 27 Жовтня 2021 о 11:28    639 переглядів

Сім регіонів досягнули червоного рівня епідеміологічної небезпеки. Карантинні обмеження в цих областях стануть строгішими.

Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області потрапляють у “червону” карантинну зону.

Таке рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Там вирішили встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Нагадаємо, червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіонах. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо.

Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

залишіть коментар