У Бучачі більше доби горить сміттєзвалище: підозрюють підпал

Автор:     Опубліковано: 20 Жовтня 2021 о 20:20    471 переглядів

Дим, рятувальники та безліч відходів. Пожежа на сміттєзвалищі у Бучачі. Власник Бучацького комбінату комунальних підприємств Володимир розповів, що сміттєзвалище загорілось 19 жовтня близько 5 вечора. На той момент чоловік був вдома. На місце прибув відразу.

Пожежа завдала збитків пану Володимиру. Через їдкий дим роботу на сміттєзвалищі зупинили. Минула доба, а рятувальники досі намагаються приборкати вогонь. Ввечері, погасили основні осередки та залишили караульну бригаду. Вранці ж роботу відновили. Додатково залучили автоцистерну для підвозу води.

Міський голова Бучача Віталій Фреяк не рахує збитки, а шукає причину. Відзначив: за попередніми даними сміттєзвалище підпалили. Адже горіла не одна ділянка, а цілих 5.

Жителі Бучача розказали, місцеве світтєзвалище горить не вперше. Останній раз пожежа була влітку. Але оскільки розташована територія за межами міста – у полі, то цього разу вогню ніхто не бачив.

Наразі, рятувальники ще намагаються погасити пожежу. І прогнози отимістичні – до кінця вечора завершать. А от причини – встановить слідство.

залишіть коментар