У Тернополі діє ще один пункт щеплення від COVID-19

Автор:     Опубліковано: 12 Жовтня 2021 о 16:47    645 переглядів

Від сьогодні тернополяни та жителі області можуть щепитись від COVID-19  у новому пункті вакцинації. Його відкрили в торговому центрі, який розташований на вулиці Анатолія Живова,15А. Тут вакцинуватимуть препаратом CoronaVac. Медики зазначають, хоч розпочав роботу пункт лише сьогодні, уже є перші вакциновані.

Наразі у пункті вакцинації працюють двоє медичних працівників. Кажуть, для щеплення потрібно заповнити певну анкету та обов’язково мати при собі паспорт громадянина України. Тоді, якщо немає протипоказів, щеплять і просять зачекати 15 хвилин, щоб переконатись чи нема побічних реакцій. Від початку роботи у пункті було майже 200 доз вакцини. Її зберігають дотримуючись усіх вимог.

Міський голова Сергій Надал зазначив, за потреби у цьому пункті щеплення будуть збільшувати кількість вакцин та їх різновиди. Усе залежить від потреб населення.

Отримати щеплення у пунктах вакцинації можуть усі охочі віком від 18 років. Наразі в Тернопільській області діють 15 центрів та 57 пунктів вакцинації.

залишіть коментар