У Тернополі запрацювали камери автоматичної фіксації перевищення швидкості

Автор:     Опубліковано: 8 Жовтня 2021 о 18:03    1 107 переглядів

Перевищив швидкість – отримай покарання. У Тернополі офіційно запрацювали камери автоматичної фіксації перевищення швидкості. Загалом у місті їх є чотири.

Дві з них розташовані на вулиці Злуки біля кінотеатру Довженка, ще дві — на вулицях Протасевича та Будного. Ці місця вибрані недарма. Адже там найбільша кількість аварій. Лише протягом трьох років на вулиці Будного трапилось 60 ДТП, у них восьмеро людей постраждали та одна загинула, зазначили фахівці.

За словами начальника управління патрульної поліції в Тернопільській області Богдана Шевчука, камери фото та відеофіксації комплекси ці будуть працювати насамперед по автоматичній фотофіксації, фіксуватимуть правила дорожнього руху за порушення швидкості.

Загалом камери працюють у два етапи. Фіксують порушення та відправляють матеріали працівнику патрульної поліції. Надалі ж поліцейський перевіряє чи не знаходиться машина у розшуку та яке правило водій порушив. І тоді вже виносить постанову про притягнення до відповідальності або ж скасовує її. “Листи щастя” отримують власники машини або юридичні особи на яких вона зареєстрована.

залишіть коментар