У вбивстві тернопільського підпиємця та його дружини підозрюють родича

Автор:     Опубліковано: 25 Жовтня 2021 о 11:32    698 переглядів

Вбивство 24-річної давності розкрили правоохоронці Тернопільщини. 1997-го року підприємця та його дружину вбили у приміському селі. Поліція підозрює у злочині племінника загиблого.

Чоловік причетний до вбивства рідного дядька та його дружини. Згідно з матеріалами досудового розслідування, підозрюваний був керівником ферми у свого родича. Він дізнався, що дядько їде на Київ, аби взяти великий валютний кредит для відкриття заводу.

Після реалізації бізнес-плану бізнесмен хотів відлучити племінника від родинного бізнесу. Це не сподобалося чоловікові і він вирішив помститися.

Після того, як племінник з’ясував, що дядько повернувся зі столиці, в ніч з 20 на 21 вересня 1997 року прихопив вогнепальну зброю та пішов “у гості”. Власники будинку пустили його.

Зловмисник, здійснивши 12 пострілів у дядька та його дружину, вирішив інсценувати пограбування, бо усі знали, що сторонніх осіб господарі на територію не пускали. Забравши коштовності з місця вчинення злочину, втік.

Слідчі встановили особу підозрюваного, але запобіжний захід йому не обирався у зв’язку зі смертю. 25 жовтня 2021 року справу скерували до суду.

залишіть коментар