Тернопільщина вперше у ТОП 10 областей: про успіхи й амбітні плани прозвітував очільник краю

Автор:     Опубліковано: 28 Грудня 2021 о 19:01    582 переглядів

2021 рік – був успішним. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної держадміністрації, підсумовуючи рік, який минає. Зокрема, Володимир Труш зазначив, що Тернопільщина з часів незалежності України піднялася найвище у рейтингу областей. Зокрема, із 23 місця два роки тому – на дев’яте цьогоріч.

“Протягом двох років ми зробили майже 500 км доріг. Якщо порівняти всі роки незалежності, ця цифра є дійсно рекордною, — відзначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш. — Сума інвестицій яка влилася в область за останній рік – більше, ніж 10 мільярдів”.

Серед міжнародних досягнень – Тернопілля чи не єдина область, яку відвідали посли великої сімки. А загалом за рік 15 поважних представників інших держав завітали в нашу область для налагодження подальшої співпраці.

Не менш амбітні плани і на рік наступний. У нашій області мають реалізувати 15 об’єктів Великого будівництва: 5 садочків, 5 шкіл і 5 спортивних об’єктів. Понад 2,5 мільярда мають піти на реконструкцію двох медзакладів – дитячої обласної та обласної клінічної лікарень. Продовжать і будівництво доріг.

залишіть коментар