Запросити сиріт на свята мають змогу родини, які проживають на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 15 Грудня 2021 о 14:45    563 переглядів

Запросити сиріт в гості на зимові свята. Цією нагодою можуть скористатися сім’ї, які мешкають на Тернопільщині. Про початок традиційної доброчинної акції «Запроси дитину на свята, канікули у родину» оголосили в благодійному фонді “Майбутнє сиріт”.

Сім’ям, які бажають долучитися до акції та подарувати дитині незабутній святковий настрій, необхідно:

1. Зареєструватись і отримати необхідну консультацію про участь в Програмі, зателефонувавши у Фонд «Майбутнє сиріт» за тел. 0966839013) чи у міську Службу у справах дітей за тел. 0981807131 або в Службу по місцю вашого проживання;

2. Підготувати необхідний пакет документів заздалегідь, а саме: дозвіл зі Служби у справах дітей по місцю Вашого проживання (на основі обстеження житлово-побутових умов); довідку про відсутність судимості; довідку, що Ви не стоїте на обліку в психіатра і нарколога; заповнити Анкету на участь в Програмі (у Фонді, або Службі у справах дітей, або надіславши її на електронну пошту office@orphansfuture.org).

До участі в Програмі запрошуються діти віком від 6 років до 18 років (від 1 по 11 клас), які мають статус дитини-сироти чи дитини, яка позбавлена батьківського піклування, і які знаходяться в інтернатних закладах Тернопільської області.

Отримати детальну інформацію  можна  за телефоном +380966839013 (координатор акції – Ірина Вакалюк).

залишіть коментар