2021 рік у цифрах: підсумували роботу програми «Велике будівництво» на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 24 Січня 2022 о 17:06    915 переглядів

Сотні кілометрів доріг, 36 збудованих та реконструйованих об’єктів. Такі результати 2021 року  “Великого будівництва” на Тернопільщині. На програму президента на Тернопіллі витратили понад 10 мільярдів гривень.

Частина з них пішла на 6 навчальних закладів. Це: дитсадок у Підгородньому, школа №2 у Хоросткові, гімназія у Шумську, школи у селі Старий Тараж, у Козівській громаді та у Великому Глибочку. Вони вже повністю оновлені, забезпечені інклюзивністю та приймають дітей.

«568 учнів мають можливість навчатися у новій повністю відремонтованій школі. Так цей ремонт тривав 3 роки, але якщо ми можемо поставити, що було, що стало, то вона одна з найкращих в цьому регіоні”, — відзначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

Перший ЦНАП облаштували у Ланівцях. До того ж, виділяли кошти і на медицину. А це 6 приймальних відділень у Тернополі, Кременці, Чорткові. Та 15 сільських амбулаторій, які автоматично стали центрами вакцинацій. Окрім цього, закупили 6 рентген апаратів, кт та узд.

Прозвітував голова ОДА і про  реконструкцію спортивних та культурних об’єктів. Зокрема, йшлося про Водну арену, спортивний комплекс, мультифункціональні майданчики, стадіони. До того ж, 3 замки Тернопільщини потрапили під “Велику реставрацію”.

Окремий пункт – відновлення доріг. 277 кілометрів державних  та 107 місцевих доріг на Тернопільщині.  Оновили понад 66 кілометрів траси М-30, або ж “Дороги Єдності”, які проходить одинадцятьма областями.  Збудували та оновили 24 мости.

«Це міст в Лисівцях. Він дає людям нормально рухатися. Це дворівнева розв’язка, Гаївський міст, Останній — один з найбільших об’єктів західної України та найбільша проблема не тільки тернополян, а й тих хто подорожував через Тернопіль”, — підкреслив Володимир Труш.

Загалом же завдяки програмі “Велике Будівництво” в Україні протягом 21 року збудували 68 шкіл, 237 сільських амбулаторій, відновили понад 5 тисяч кілометрів доріг та надали близько сотні тисяч робочих місць.

залишіть коментар