“Коляда єднає Україну”: чим дивували у селі Настасів і як фестивалив гурт “Gо-A”

Автор:     Опубліковано: 25 Січня 2022 о 17:20    933 переглядів

Колядували, смакували пампушками і насолоджувалися святами. У Настасові організували зимовий фестиваль. Відвідувачів дійства тішила і справжня січнева погода, і цікаві розваги.

Атмосферу свята у Настасові організували з початком зими. До дня святого Миколая тут відкрили локацію «Зимова казка». І за більш ніж місяць це село відвідали люди з усієї країни. А щоб українська традиція об’єднувала людей— до Дня Соборності організували масштабне святкування.

«Коляда—це є те, що об’єднує нас з духовної сторони. Треба робити усе, щоб такі фестивалі були у кожному куточку України. Щоб в період зимових свят люди могли збагатитися духовно», — відзначив народний депутат України, ініціатор проведення фестивалю Іван Чайківський.

«Це якраз є такий приклад любові до рідної землі, до того села, де ти народився. І Іван Чайківський—гарний приклад. Дбає про добробут громади і села», — підкреслив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

Зимовим фестивалем у Настасові завершили цикл різдвяноноворічних свят. Для гостей виступали 20 творчих колективів, гурт «Ватра», заслужений артист України Володимир Вермінський, народний артист України Гриць Драпак. Хедлайнером фестивалю став гурт “Go-А”.

Не обійшлося святкове дійство і без благодійності. На території «Зимової казки» організували ярмарок. Волонтери збирали гроші маленькому земляку Артемкові Гудимі, у дитини діагностували рак мозку.

Організували дійство команда Івана Чайківського, Великоберезовицька громада і компанія «Агропродсервіс». Загалом на святкування зібралися тисячі відвідувачів. Організатори сподіваються, і “зимова казка” і “фестиваль коляди” стануть доброю традицією для Настасова та хорошим прикладом для інших українських міст.

залишіть коментар