Є загиблі й поранені: стрілянину влаштував нацгвардієць у Дніпрі

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2022 о 12:08    724 переглядів

Стрілянина на території Південного машинобудівного заводу. Військовий вночі відкрив вогонь у Дніпрі. Парубок 2001 року народження вбив 5 людей і ще 5 осіб поранив, а тоді втік з автоматичною зброєю.

Підозрюваним у злочині є солдат строкової служби Артем Рябчук, уродженець міста Ізмаїл. За словами радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, в обов’язки хлопця входила охорона території заводу.

У місті оголосили план “Сирена”. За кілька годин юнака вдалося затримати у місті Підгороднє Дніпропетровської області. Про це у Фейсбуці повідомив Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

“Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом. Дякую всім співробітникам поліції, хто чесно виконав свою роботу.

За моїм наказом буде створена комісія з вивчення обставин, які могли привести до таких дій 21-річного військовослужбовця, якого призвали для того, щоб навчити як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег.

Також будуть вивчатися обставини проходження Артемом Рябчуком військово медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї”, – написав Міністр.

залишіть коментар