Ви досі реагуєте на кожне повідомлення в телеграмі чи інших соцмережах? Гортаєте стрічку, щоб не пропустити важливого? Намагаєтесь читати все і про все? Чи навпаки – не дивитесь, не читаєте, не слухаєте новин, аби відволіктись? Ми на порозі п’ятого місяця війни і героїчного спротиву українського народу і поділились на два табори – ті хто шукає і мусить знати останні новини, аби заспокоїтись. І ті, хто відволікається і новин бачити не хоче взагалі.
Серед українців найпопулярнішим джерелом інформації в умовах війни за останні два місяці є соцмережі. Такі результати опитування громадянської мережі “Опора”. Та чи моніторять люди зараз новини так само часто як і раніше? І якими джерелами користуються?
На початку повномасштабного вторгнення люди часто переглядали новини з різних інформаційних джерел. З’явилось сотні нових тг-каналів, сайти почали писати про події з передової чи не щогодини. Телебачення транслює історії бійців і показує кадри обстрілів. І за 4 місяці ми звикли до цього. Тому сирени, вибухи і обстріли нас не лякають, а швидше злять. Саме тому цю війну психологи називають війною нервів, а не ракет. З плином часу ми почали призвичаюватися до умов війни. І відповідно, менше спостерігаємо за подіями, які відбуваються в країні.
Усвідомлення того, що війна триває, все ж більшість людей тримає в тонусі. Вони кажуть, мусять дивитись новини і знати, що відбувається. Тобто за інформацією вони слідкують як і в перші дні війни. Досі спостерігають за подіями кожного дня і перевіряють факти у різних ЗМІ. Чи стежать за новинами тернополяни — дивіться в сюжеті.
Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Тернополя та області.