Популярність техніки, що вбудовується, пов’язана з можливістю створити затишну атмосферу і при цьому використовувати функціональні пристрої. Також є чудовий спосіб заощадити простір та автоматизувати численні процеси на кухні. Спрощується організація робочого простору, а також підтримується дизайн інтер’єру.
Печі можна комбінувати з варильною поверхнею або розміщувати окремо, встановлювати на рівні очей або в нижній частині. Ознайомитись з оптимальними пропозиціями можна тут https://comfy.ua/ua/microwave-oven/vid_svch__vstraivaemaja/, де є великий набір варіантів з різними технічними характеристиками та параметрами. Фотографії кожної з печей дозволить зробити наочний вибір та візуально оцінити пропоновану техніку.
Особливості пристроїв
Функціонал моделей буває різним, але найчастіше зустрічаються такі особливості:
- розморожування (ідеальний варіант для отримання готових для подальшого використання інгредієнтів, заощаджуючи при цьому час);
- пароварка (можливість приготування на пару, що важливо при дієтичному харчуванні);
- відкриття дверцят на себе (особливість конструкції, коли дверцята будуть відкриватися не вбік, а вниз).
Стандартне завдання мікрохвильової печі – це нагріти їжу. Саме з цією метою спочатку створювалася дана техніка. Виробники почали доповнювати свої пристрої великим набором функцій та додаткових режимів, що дало можливість готувати гриль та багато іншого.
Система управління
Мікрохвильові печі, що вбудовуються, доповнюються різними способами управління. Виробники використовують чотири варіації:
- механічне (стандартні тумблери або перемикачі, що не дозволяють виконати тонке налаштування);
- електронне (кнопки використовуються для вказівки потрібних параметрів);
- електромеханічне (застосовується комбінація перших двох варіантів);
- сенсорне (спеціальна сенсорна панель керування з вибором функцій та режимів).
Деякі печі доповнюються РК-дисплеєм, де вказується кількість хвилин, режим, що активується, та інші параметри.
Зовнішнє виконання
Виробники намагаються використовувати стандартні колірні рішення, включаючи бежевий, чорний, білий та сріблястий відтінок. Потрібно розуміти, що печі вбудовуються в конструкцію, тому колір потрібно підібрати під фасад кухонних гарнітур. Деякі радять вбудовувати піч трохи глибше, створюючи над нею невеликий захисний піддашок.
Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Тернополя та області.