«Feel Ukraine» або ж «Відчуй Україну» – це унікальний проект національного масштабу, спрямований на популяризацію нашої країни в світі. В його рамках у Тернопіль приїхала група іноземних волонтерів, які мають певний досвід у фотографуванні, створенні відео та написанні блогів. Мета проекту – сформувати та показати бренд України на міжнародному рівні, висвітлити її культуру, традиції, звичаї, а ще зламати стереотипи.
ІРИНА ГРИГОРЧУК, координатор проекту «Feel Ukraine»:
«Цей проект відбувається вже з 11 липня і триватиме до 22 серпня і суть проекту полягає в тому, що 20 учасників з різних країн світу, якщо бути точним з 10 країн світу, подорожують Західною Україною, перших два тижні вони перебували у Львові, після того вони були у Франківську, Чернівцях і зараз вони мають тиждень для того, щоб краще пізнати Тернопіль, Тернопільщину і побачити наше місто з кращої сторони».
Під час подорожей заходом України іноземці діляться своїми враження на сторінках у соцмережах. Деякі учасники проекту, а саме волонтери з Єгипту, Малайзії та Німеччини розповіли, про свої перші враження від файного міста і Західної України в цілому.
МЕРІЄМ, (Єгипет):
«Насправді я дуже люблю Україну і мене вразило те, що тут все чисто, організовано і дуже дешево (перебивка), але проблема полягає в тому, що мало людей в Тернополі розмовляє англійською і неможливо контактувати з ними, спілкуватися».
ЕДІ, (Малайзія):
«Я приїхав в Україну, тому що багато друзів, які були тут, казали мені – тут класно і сюди варто їхати, спробувати щось інше, ніж Азія. Власне, мені тут подобається, тут дешева їжа, дешевий одяг та інші речі. А ще мені подобається український клімат».
Учасник проекту з Німеччини, 25-річний Тім розповідає, побачив відмінності в менталітах німців та українців, що є для нього дуже цікавим.
ТІМ, (Німеччина):
«Західна Україна мені трішки нагадує Австрію архітектурою, але змішаною з Радянським Союзом. Тут все під руками, дуже близько один до одного. Тому, коли ми були в Івано-Франківську, ми відвідали також Карпати, побували на Говерлі, також побували в Чернівцях, відвідали Хотинський і Кам’янець-Подільський замки. І мені дуже подобається, що не треба далеко їздити, щоб переїхати в інші міста і подорожувати легко».
Зламали для себе молоді люди і кілька стереотипів. Зокрема, що у нас небезпечно через проведення АТО та що українці вживають багато алкоголю. А ще за час подорожі, волонтери помітили, на заході України жінки важко працюють, подекуди навіть важче за чоловіків.
Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Тернополя та області.