Нині у Тернополі зареєстровано понад 20 тисяч переселенців. Крім того, більше 11 тисяч були у місті транзитом. Саме тому на території міста продовжують діяти гуманітарні штаби. Це ті місця, де переселенці зможуть переночувати, помитись та отримати всі необхідні речі, зокрема харчі, одяг, ліки.
“У Тернополі дія понад півтора десятка гуманітарних штабів, які створені на базі освітніх закладів, приватних підприємств, просто люди зробили самостійно”, — заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Нині на 51 день війни у Тернопіль прибуло понад 180 гуманітарних вантажів, а це майже 500 тонн допомоги. З них 111 закордонних вантажівок. Усі речі приймали тернопільські волонтери, обліковували та безпосередньо передавали тим, кому це дійсно необхідно. Зокрема, у українські області, де зараз ведуться активні бойові дії.
Ще одна проблема із якою зіштовхуються переселенці у Тернополі – не знають куди звернутись за допомогою. Саме тому для них створили соціальний ролик “Путівник переселенця” у якому зібрана вся необхідна інформацію. А це номери телефонів та адреси усіх благодійних фондів, тимчасових прихистків, волонтерських штабів та інших установ.
Ще один гуманітарний штаб, для переселенців розташований за адресою Лисенка,8. Туди також надходять гуманітарні вантажі. На даний час там прийняли близько 80-ти тон допомоги. Таким чином вдалось забезпечити усіма необхідними речима понад сім тисяч сімей, які звернулись за продуктовими наборами чи засобами особистої гігієни.
Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Тернополя та області.