У пунктах обігріву годують канапками та поять гарячим чаєм

Автор:     Опубліковано: 31 Січня 2014 о 19:18    245 переглядів

Пункт обігріву у парку Шевченка відкривають вже близько чотирьох років. Тут усіх потребуючих напоять чаєм, нагодують канапками чи булочками, а також – нададуть при потребі медичну допомогу. Працює пункт цілодобово. У ньому постійно чергують рятувальники та працівники Червоного Хреста. Медсестри розповідають: відвідувачів поки що небагато.

ВІРА САЛІЙ, медсестра Червоного Хреста:

«Перші дні взагалі нікого не було. Вчора було двоє, кажуть наші співпрацівниці. А сьогодні – також двоє поки що було. Тут вони посидять, поїдять, відігріються і йдуть дальше».

Минулого року, розповідають медики, обігріватися приходило більше людей. Дехто навіть залишався наніч. Основні відвідувачі, каже Віра Салій, – безхатченки. Однак інколи заходять погрітися і рибалки зі ставу. Працюватиме пункт обігріву доти, доки не спадуть морози.

ІГОР ПАВУК, начальник Тернопільського міського відділу УДСНС України в області:

«Встановлений 29 січня для надання допомоги потерпілим від переохолоджень, а також – особам без постійного місця проживання. Управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій організовано розгортання пунктів обігріву у всіх районах на базі лікувальних закладів».

Стаціонарні пункти обігріву діють і на базі тернопільських лікарень. Натомість пересувний у парку Шевченка – єдиний у області. Загалом на Тернопільщині, кажуть у Державній службі з надзвичайних ситуацій, діє  46 пунктів обігріву.     

залишіть коментар